Erken Boşalan Erkekler Ne Yapmalı?

Posted by on Haziran 28, 2014 in Erken Boşalan Erkekler Ne Yapmalı? | 0 comments

Erken Boşalan Erkekler Ne Yapmalı?

erken boşalan erkekler ne yapmalı sorusu“Erken boşalan erkekler ne yapmalı” sorusu düzenli bir partneri ve cinsel hayatı olan her erkeğin kafasını kurcalayan bir sorudur. Özellikle de Türk erkeklerinin… Neden biliyor musun? Çünkü Türk erkekleri Avrupa ve Amerika erkeklerine göre daha erken boşalıyor.

Avrupa’daki erkekler 100 saniyede, Amerika’daki erkekler 185 saniyede boşalırken, Türk erkekleri 51 saniyede boşalıyor. Tabi ki bunlar ortalama değerler. Bu nedenle birazdan erken boşalan erkekler ne yapmalı sorusunun cevaplarını vererek daha kaliteli bir cinsel hayata ulaşmanı sağlayacağım.

Erken Boşalma Problemini Çözmek İçin Yapman Gerekenler:

Erken boşalma problemi hayatımızı her açıdan olumsuz etkiliyor. Bu konuda hemfikiriz, öyle değil mi? En son cinsel ilişkini hatırla. Partnerine saatlerce süren bir seks yaşatabildin mi? Onu deli gibi bağırtıp, zevkten dört köşe yapabildin mi?

Eğer yapabildiysen ne mutlu sana. Fakat kabul edelim ki % 90 ımız bunu başaramıyor. Erken boşaldığımız için, seks konusunda kötü olduğumuz için kadınımıza istediği zevki veremiyoruz. Erken boşaldığın zaman içinde kötü bir his oluşmuyor mu? “Kadınıma istediği zevki veremedim. Hemen 1 dakikada geldim. Kadınım bundan daha fazlasını hak ediyor.” Bu düşünce aklına gelmiyor mu?

İşte bir daha erken boşalma problemi yaşamaman için sana bu makalemizde birkaç tavsiye vereceğim. Bir sonraki makalemizde de erken boşalma egzersizleriyle bu problemi kökten çözeceğiz.

Erken Boşalma Önleyici Tavsiyeler:

1) Erken boşalmanın en büyük nedenlerinden biri kendine seks konusunda güvenmemektir. Eğer kadınına zevkli bir ilişki yaşatacağına inanmazsan, stresli bir şekilde, kendine güvenmeden ilişkiye girersen erken boşalma ihtimalin artar. Bu nedenle partnerinle ilişkiye gireceğin zaman kendine güven ve rahat ol.

2) Cinsel ilişki sırasında erken boşalıyorsan bunu önlemenin en kolay yolu, boşalacağın zaman penisine elinle baskı uygulamaktır. Kızın içine boşalacağını hissettiğin zaman geriye çekil. Burnundan hızlı hızlı nefesler alıp ağzından vermeye başla. Bir elinle penisini kökünden kavra ve sık. Bu yöntem sana çok fayda sağlayacaktır.

3) PC kası adına bir kas vardır. Penisini bu kasla kontrol edersin. Dolayısıyla boşalmayı da… Eğer bir daha erken boşalan erkekler ne yapmalı diye sormak istemiyorsan bu kası iyi tanımalısın. Ereksiyon halindeyken penisini sıkarak kolayca oynatabilirsin. İşte bunu yapan kas PC kasıdır. O kası fark etmeni istiyorum.

Bir daha erken boşalma olacağını hissettiğin zaman kızın içinden çık ve PC kasını sıkmaya başla. Sıkabildiğin kadar uzun sık. 10 saniye, 20 saniye… Ne kadar sıkabiliyorsan. Tam o esnada da anüsle testisler arasında bulunan bölgeye bastır. O bölge direk olarak boşalmayla bağlantılıdır. Oraya bastırdığında ve PC kasını sıktığında boşalma hissinin gittiğini göreceksin.

Erken Boşalan Erkekler Ne Yapmalı? Kitap Tavsiyesi:

Erken boşalma problemi egzersizle ve doğru tekniklerle kolayca tedavi edilebilir. Bu tedavi yöntemlerini öğrenerek kadınınla 1 saat hatta 2 saat hatta ve hatta 5 saate kadar sevişebilmek istiyorsan bu egzersizleri kesinlikle yapmaya başlamalısın. Bu rakamlar sana uçuk göründü öyle değil mi? Sana bizzat kendi hayatımdaki rakamları verdim. Yani işe yararlılığını bizzat test ettim. Sen de bunu kolayca yapabilirsin.

Erken boşalan erkekler ne yapmalı sorusuna verilebilecek en kapsamlı cevapların ve egzersizlerin yer aldığı iki tane set var. Bunları seninle paylaşıyorum. Hemen tıklayarak incelemeye başlayabilirsin.

1) Penis Büyütme Rehberipenis büyütme seti satın al

2) Penis Tedavisi

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir