Erken Boşalma Tedavisi

Posted by on Temmuz 2, 2014 in Erken Boşalma Tedavisi | 0 comments

Erken Boşalma Tedavisi

erken boşalma tedavisi nedir“Erken boşalma tedavisi” özellikle Türk erkekleri için çok önemlidir. Neden biliyor musun? Yapılan bilimsel araştırmalara göre Türk erkekleri 52 saniye içinde boşalıyor. Düşünsene 1 dakika içinde yaşadığın cinsel ilişkiden ne kadar zevk alabilirsin? Kadınına ne kadar zevk verebilirsin. Hem sen hem de partnerin tatmin olmayacaktır.

Hele ki gerçekten aşık olduğun, hayatının kadını diye düşündüğün bir kadını ömrünün sonuna kadar elinde tutmak ve seni aldatmamasını istiyorsan ona yatakta istediğini vermelisin. Kadınlar yatakta ne ister sorusuna başka bir makalede ayrıca değineceğiz. Fakat bu makalemizin konusu cinsel tatminsizliğe son verecek olan erken boşalma tedavisi

Erken Boşalma Tedavisi Nasıl Olur?

Eğer erken boşalma tedavisi denildiğinde aklına ameliyat falana geliyorsa hemen bu düşünceyi unutmanı tavsiye ediyorum. Çünkü böyle bir şeye ihtiyacın yok. Erken boşalma probleminden kurtulmak inanılmaz derecede kolay. Nasıl mı?

Tabi ki doğal yollarla, aletsiz, hapsız yapabileceğin egzersizlerle…

Bilmiyorum hiç duydun mu? PC kası diye bir kas grubu mevcut. Bu penisinin kökündeki kas dokuya verilen addır. Bu kası sıktığın zaman penisinin hareket ettiğini fark edersin. PC kasının en önemli işleviyse boşalma olayını kontrol etmesidir. İşte sen bu kası geliştirerek erken boşalma olayından sonsuza dek kurtulacaksın.

Bu arada küçük bir not düşmek istiyorum. PC kasını geliştirirsen prostat hastalığına yakalanma ihtimalini de ortadan kaldırabilirsin. Bir sürü erkek prostat kanseri yüzünden ölüyor. Bu egzersizler prostatı güçlendirerek, zayıflığın neden olduğu prostat kanseri ihtimalini çok büyük ölçüde azaltıyor.

Bir erkek olarak sağlığına ve cinsel hayatına değer veriyorsan bu egzersizlerle yakından ilgilenmeni tavsiye ederim.

PC Kası Egzersizleri İle Erken Boşalma Tedavisi

Şimdi vereceğim PC kası egzersizlerini her gün yapmanı istiyorum. Bu egzersizler sayesinde cinsel hayatında harikalar yaratabilme yeteneğine sahip olacaksın. Doğal yollarla kendi kendine erken boşalma tedavisi yapmaya hazır mısın?

1) PC kasını 3 saniye süreyle sık. Sonra gevşet. Bunu 30 kere tekrarla. Bu sayede PC kasına doğru kan akışı hızlanacak ve kas üzerindeki kontrolün gittikçe artacak. 30 X 3 saniyeden 90 saniye bu egzersizi yaptıktan sonra diğer egzersizimize geçiyoruz.

2) PC kasını hızlı hızlı sıkıp bırakmaya başla. Başlangıçta 30 tekrarlık setlerle başla. 30 tekrar hızlı hızlı kasıp bıraktıktan sonra dinlen. Bu egzersizi 3 set olacak şekilde tamamla.

3) Geldik en etkili egzersizimize. Bu egzersiz cinsel hayatında devrim yaratmana neden olacak en önemli egzersiz. PC kasını sıktıktan sonra tutabildiğin kadar tutacaksın. Ne kadar kasılı tutabiliyorsan… 30 saniye,  1 dakika, 3 dakika… Ne kadar oluyorsa… Bu egzersiz sayesinde partnerinin içine boşalacağın zaman PC kasını uzunca sıkarak kendini kontrol edebilme becerisi kazanacaksın.

1 kere yaptıktan sonra biraz dinlen. Daha sonra 4 kere daha yaparak 5 tekrara tamamla. Bu egzersiz sayesinde birkaç hafta içinde çoklu orgazm yaşamaya bile başlayabilirsin.

Erken Boşalma Tedavisi İçin Kitap Tavsiyesi:

Penis büyütmek ve egzersizlerle erken boşalma probleminden kurtulmak istiyorsan sana çok güzel iki tane kitap tavsiye edeceğim. Bu kitaplar sayesinde yukarıda verdiğim egzersizlerin çok daha fazlasına kolayca sahip olabilirsin.

Bu teknikler sayesinde devasa bir penise sahip olman ve kendi kendine erken boşalma tedavisi uygulaman çok çok kolay. Hemen okumanı istediğim kitapları incelemeye başlayabilirsin.

1) Penis Tedavisipenis büyütme rehberi nedir

2) Penis Büyütme Rehberi

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir