Penis Büyütme Egzersizleri

Posted by on Temmuz 2, 2014 in Penis Büyütme Egzersizleri | 0 comments

Penis Büyütme Egzersizleri Nelerdir?

penis büyütme egzersizleri nedir“Penis büyütme egzersizleri” toplum arasında neredeyse kimsenin bilmediği bir konudur. Türk toplumunda “Penis büyütmenin egzersizi mi olurmuş!” gibi bir mantığa sahip birçok erkek var. Eğer sen de bu gruptaysan zaten boşuna yazıyı okumana gerek yok. Hemen sayfayı kapatıp başka bir şeyle ilgilenmeye başlayabilirsin.

Konumuza dönecek olursak, penis büyütme egzersizleri yapmak oldukça kolaydır. Tek ihtiyacın olan şey ne biliyor musun? Ellerin ve bir penis büyütme kitabı…

Ellerini kullanarak yapabileceğin egzersizleri öğrenebileceğin kapsamlı bir rehbere ihtiyacın var. İşte bu kitabın ismi Penis Büyütme Rehberi.

Penis Büyütme Egzersizlerine Giriş

Penis büyütme egzersizleri içinde bize en çok fayda sağlayacak hareket, sağma egzersizidir. Bu egzersizi yapmak için penisine kayganlaştırıcı sürmelisin. Bunun için en ideal olanı bebe yağı ya da zeytin yağıdır. İstediğini sürebilirsin.

Sonra egzersizin 4 aşamasını uygulamaya başlayabilirsin.

1) Penisini sertleştirmek için masaj yap.

2) Sağ elinin başparmağı ve işaret parmağını kullanarak penisini kökünden kavra.

3) İki parmağını yuvarlak yaparak penisini kökünden sık ve ileriye doğru kaydırmaya başla. 3-4 saniye içinde bir tekrarı tamamla.

4) Sağ elinle 4 saniyelik hareketi tamamladıktan sonra aynı şeyi sol elinle de yap. Bir sağ bir sol… Bu şekilde 5 dakika boyunca egzersizi yapmaya devam et.

Bu egzersiz penis uzaması ve kalınlaşması için çok etkilidir. Birkaç hafta içinde penisinde gözle görülür değişimler olduğunu kolayca fark edebilirsin. Değişimi fark etmeye başladıkça motivasyonun artacak ve çok daha hızlı bir şekilde büyümeye devam edeceksin.

Penis Büyütme Egzersizleri İçin Kitap Tavsiyesi:

Eğer birkaç hafta içinde penisini 1-2  santimetreden fazla uzatmak ve kalınlaştırmak istiyorsan Penis Büyütme Rehberi tam sana göre… Bu kitap sayesinde hem penisini büyüteceksin hem de erken boşalma problemi yaşıyorsan ondan kurtulacaksın.

Bu kitap senin için bulunmaz bir nimet. 6 aylık bir çalışma sonunda ne kazanacaksın biliyor musun? 4-5 santimetre daha uzun, devasa kalınlıkta bir penis. Erken boşalmayı kontrol etme becerisi ve saatlerce sevişebilme yeteneği…

Penis büyütme egzersizleri ‘ne hemen sahip olmak istiyorsan bu iki kitabı incelemeye başlayabilirsin.penis büyütme seti satın al

1) Penis Büyütme Rehberi

2) Penis Tedavisi

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir