Penis Büyütme Rehberi

Posted by on Temmuz 1, 2014 in Penis Büyütme Rehberi | 0 comments

Penis Büyütme Rehberi Nedir?

penis büyütme rehberi nedir“Penis büyütme rehberi” kısa olan penisimizi uzatmak ve kalınlaştırmak için dizayn edilmiş bir programdır. İçinde doğal yollarla, elimizi kullanarak penisimizi nasıl uzatabileceğimizi anlatan bilgiler yer alır.  Bir erkek neden penisini büyütmek ister? İstersen bu soruyu birazcık irdeleyelim.

Büyük bir penis erkekler arasında her zaman gücün simgesi olmuştur. Tarihin en eski çağlarından beri… Kabul et, bir erkek olarak doğamız gereği penisimizin büyük olmasını isteriz. Büyük penis güç demektir. Büyük penis daha çok kadın demektir. Büyük penis iyi bir seks hayatı demektir. Büyük penis erkekler arasında daha çok saygı görmek demektir.

Eğer penis kısalığından şikayetçiysen penis büyütme rehberi, istediğin penis boyuna kolayca ulaşmanı sağlayacaktır. Büyük bir penise sahip olduğun zaman kadınları etkilemen de oldukça kolaylaşır. Her kadın iyi bir seks hayatı ister. Çünkü kadınlar bilir ki kötü bir seks hayatı mutsuzluk demektir.

Penis Büyütme Rehberi İçindeki Teknikler Nelerdir?

Penis büyütme rehberi içindeki egzersizler sayesinde penisini 3-5 santimetre kadar uzatabilirsin. Hem de 3 ay gibi bir süre içerisinde… Seninle birkaç egzersiz paylaşacağım. Böylece hemen penisini büyütmeye başlayabilir, daha mutlu bir hayata adım atabilirsin. 🙂

Penis Büyütme Egzersizleri:

1) İnik haldeki penisini başından kavrayarak ileriye doğru 1 dakika boyunca çek. Bunu yaptıktan sonra 10 saniye penisini salla. Daha sonra aynı çekme hareketini çenene doğru yap. Sağa, sola ve aşağıya doğru olacak şekilde egzersizi yapmaya devam et. Toplamda 1 dakika X 5 ten 5 dakika bu egzersizi uygulayacaksın.

2) Penisini tam ereksiyon haline getir. Ereksiyon olmuş penisin neredeyse boşalma aşamasına gelmişken elinle aşağıya doğru bastır ve penis kasını sıkmaya başla. Penis kasından daha önce bahsetmiştik. PC kası… Elinle aşağı doğru bastırırken bu kası sıktığında, penisin yukarıya doğru hareket etmek isteyecek. İşte tam o anda penisinin kökünün gerildiğini hissedeceksin.

Bu gerilme penis boyunu uzatmak için sana çok fayda sağlayacak. Bu egzersizleri uygulamaya başlayarak penisini büyütme yolunda önemli bir adım atabilirsin.

Bu bilgilerin çok daha fazlasına sahip olmak istiyorsan tabi ki Penis Büyütme Rehberini incelemelisin.

Penis Büyütme Rehberini Satın Aldığında Hayatın Nasıl Değişecek?

Kısa olmasından yakındığın penisin 3-5 santimetre kadar uzayacak. Devasa bir penis kalınlığına ulaşacaksın. Bunun yanında erken boşalma yaşıyorsan, bu problemin de tamamen ortadan kalkacak. Çünkü programın içinde erken boşalma egzersizleri de mevcut.

Eğer sen de uzun bir penisle partnerini zevkten çıldırtmak, onu sonsuza kadar kendine bağlamak, istediğin kadını kolayca etkileyebilmek istiyorsan penis büyütme rehberi ya da penis tedavisi arasında bir seçim yapıp hemen incelemeye başlayabilir, hayatını tamamıyla değiştirebilirsin.

1) Penis Büyütme Rehberipenis büyütme seti satın al

2) Penis Tedavisi

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir