Penis Büyütme

Posted by on Haziran 16, 2014 in Penis Büyütme | 0 comments

Penis Büyütme

penis büyütme egzersizleri“Penis büyütme” biz Türk erkeklerini en yakından ilgilendiren konulardan bir tanesidir. Neden diye soracak olursan, Türkiye’deki erkeklerin %55 i penis boyunun kısalığından şikayet ediyor. Aslında Türkiye penis ortalaması 14 santimetreyle iyi bir noktada. Fakat bizler yetinmiyoruz ve daha büyüğünü istiyoruz.

Büyük bir penis tarihin en eski çağlarından beri erkekler arasında gücün ve otoritenin simgesi olmuştur. Penis boyu genetik kodlarla ilgilidir. Yani senin genetiğinde yoksa uzun ve kalın bir penise sahip olamazsın. Penis büyütme diye bir şey yok…

Eğer sen de buna inanıyorsan hemen yazıyı okumayı bırakıp küçük penisli hayatına devam edebilirsin. Fakat şunu samimi bir şekilde söylemeliyim ki penis egzersizlerle uzatılabilen, kalınlaştırılabilen ve erken boşalma konusunda eğitilebilen bir organdır.

Penis Büyütme Egzersizleri Ne Kadar Etkilidir?

Penis büyütme egzersizlerinin etkisini masaya yatıracak olursak, şimdiye kadar bu egzersizleri uygulayanların aldığı sonuçlara göre ereksiyon halindeki penis boyunda 4-5 santimetreye kadar, kalınlığında da 3-4 santimetreye kadar büyüme sağlanabiliyor. Düşünsene 13 santimetre penisin varsa birkaç ay içinde penisini 17-18 santimetreye kadar büyütebilirsin.

Ayrıca büyük bir penis kadınların arzularını tetikleyen en önemli silahlardan bir tanesidir. Düşünsene bir kadınla sohbet ediyorsun ve kadın senin penisinin pantolondan taştığını görüyor. Sence tahrik olup sana yakınlaşmaya çalışmaz mı?

Penis boyu kadınlar için çok çok önemlidir. Büyük bir penis kadına yatakta mutlu olacağının sinyallerini verir. Erkeğin güçlü olduğunu ve onu elde etmesi gerektiğini söyler. Kadınları etkileme olayı bilinçaltında gerçekleşen bir olaydır. Ve güven bana büyük bir penis işleri 10 kat daha kolaylaştırıyor.

Bir kadınla aranızda 3-4 santimetre var, konuşuyorsunuz ve aranızda bir cinsel gerilim oluşuyor. Kadın o anda senin penisinin kalkıp pantolondan taştığını gördüğü anda istemsiz bir şekilde azar ve kendini sana bırakır. Bu tecrübeyle sabitlendi 😉 Bizzat kendi taktiklerimden bir tanesidir…

Penis Büyütme Tavsiyeleri

Penis büyütmek için ihtiyacın olan en önemli şeyi seninle paylaşmak istiyorum. Bunun adı inanç… Her konuda olduğu gibi penis büyütme konusunda da başarılı olabilmek için bunu yapabileceğine inanmalısın.

Kanser hastalarının iyileşmesini sağlayan en önemli faktör inançtır. Yapılan araştırmalara sonucunda görülmüş ki iyileşeceğine inanan kanser hastalarının iyileşme süreci inanmayan hastalara göre 4 kat daha hızlı gerçekleşiyor.

Senden penis büyütme egzersizleri sayesinde penisini büyütebileceğine inanmanı istiyorum. Kendine güven, kendine inan ve penisini büyütüp arzuladığın başarıya ulaş…penis büyütme seti satın al

Penis Büyütme Kitapları

Penis büyütme konusunda başarılı olabilmen için sana iki kitap tavsiye edeceğim. Bu kitaplardan öğreneceğin bilgiler ve egzersizler sayesinde penisini 5 santimetreye kadar uzatabilirsin. Hoşlandığın kadınları büyük bir penisle azdırabilir ve onları baştan çıkarabilirsin.

1) Penis Büyütme Rehberi

2) Penis Tedavisi

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir